fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

lazer makineleri üretici

NEDEN LAZERPOL?

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

konfigürasyon lazer Konfigurasyon Size en uygun makineyi birlikte oluşturalım. Malzemeye göre ebat ve güç, işleminize göre kamera, kafa, divizör ekleyelim.
lazer numune Numune Çalışması Desen ve materyal ile mağazamıza gelebilir ya da numune formu’nu doldurup malzemenizle birlikte bize gönderebilirsiniz.
ucuz lazer makinesi Esnek Ödeme Peşin ya da vadeli; nakit, çek veya kredi kartı ile yapılacak alımlarda sunacağımız ödeme koşullarını öğrenmek için iletişime geçiniz.
lazer kurulum Teslimat ve Kurulum Müşteri odaklı çalışma prensibimiz gereği, makinenizin bir an önce faaliyete geçmesini önemsiyor hızlı bir şekilde hayata geçiriyoruz.

REFERANSLARIMIZ

lazer yedek parçaları

LAZER YEDEK PARÇALARI

Lazerpol, yüksek kaliteli ekipmanlar kullanarak, makine kalitesini devamlı üst seviyede tutmayı hedeflemektedir, yedek parça konusunda Türkiye'nin en büyük depolarından birine sahiptir. Lazer kesim makinesi, fiber lazer markalama makinesi ve UV Baskı makinesi yedek parçalarında kalite garantili ürünler sunmaktayız.

SEKTÖRDE 24 YIL
5000+ Mutlu Müşteri
100% Yerli Sermaye
100+ Ürün Çeşidi

Lazer Markalama Makinesi


Metal dahil olmak üzere pek çok sert materyal üzerine tasarımın kalıcı olarak aktarılması için kullanılan bir lazer teknolojisidir. Lazerpol lazer markalama makinesi ile kişiye özel ürünler hazırlayabilirsiniz. Metal çakmak, cüzdan, telefon kılıfı gibi malzemeler hediyelik eşya ve promosyon sektöründe en çok çalışılan ürünler arasındadır. Fiber lazer markalama makinesi ile yapacağınız markalama işlemi kalıcı olur silinmez ve kalıntı bırakmadan hatasız bir şekilde ürünün üzerine kazınır.

UV Baskı Makinesi


UV Printer her türlü malzemeye fotoğraf kalitesinde ve kalıcı baskı yapabilen bir teknoojidir. UV baskı makinesi ile cam dahil pek çok ürün ve materyal üzerine baskı sonrası anında kuruyup hazır olan çalışmalar yapabilirsiniz. Ürünün kuruması için beklemek zorunda kalmadan, paketleme ve sevkiyat işlemine hazır hale gelebilir ürünleriniz. Baskı üzerine LAK işlemi uygulayarak çalışmanın parlak ve kabarık bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Lazer Kesim Makinesi Fiyatları


Lazerpol olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti ve en uygun fiyatı vermek için özel olarak çalışmalar yapmaktayız. Piyasadaki en iyi lazer kesim makinesi fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz. Dönemsel özel indirimler ve peşin ödeme indirimleri ile esnek planlar için bizlere ulaşabilirsiniz.