fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

DTF Baskıdan Maksimum Verim Almanın 14 Yolu

DTF baskı makinesini kullanmanın birçok yolu vardır.  Bu da çeşitli uygulama alanı ve iş kolunu beraberinde getirir. Aşağıda DTF baskı makinesinin kullanılabileceği faklı uygulama alanlara yer verilmiştir.

1- Giysiler

Dtf baskının kuşkusuz en çok kullanıldığı alan giysilerdir. Özellikle pamuklu, polyester ya da karışımlı tişörtler baskı için oldukça uygundur. Üstelik her renkteki giysiye uygulanabilirdir. DTF baskı ile yalnızca beyaz değil; renkli, siyah ve parlak giysiler üzerine baskı alınabilir.

2- Uzun Kollular

Kol baskısı ilgi çekici bir baskı alternatifidir. Pek çok kullanıcı giysi kollarına logo ve bayrak uygulaması yapmaktadır. Geleneksel baskı yöntemleri ile bunu elde etmek oldukça zorken DTF baskı ile bu uygulama son derece kolaydır. Ayrıca küçük alanlı kol baskıları küçük/şapka presleri ile transfer edilebilir.

3- Sırt/Ense Baskısı

Giysilerde farklı bir konum alternatifi de sırt ve ense baskılarıdır. Bu baskı türü de kol baskıları gibi küçük preslerde bastırılabilir.

4- Şapkalar

CALCA 10 Pack Sublimation Polyester Mesh Cap Blanks Adjustable Trucker Cap  Hat Baseball Cap for DIY Embroider Sublimation Printing - Walmart.com

Son dönemde farklı tür ve kumaştan birçok şapka modeli moda sektöründe yer almaktadır. Özellikle kep şapkaların kullanımı oldukça fazladır. Bu şapkaların köpük veya yan cepheleri DTF baskı ile renklendirmeye uygundur. File kısımları ise logo baskıları için tercih edilebilir.

5- Ayakkabı

Kumaş ayakkabılar DTF baskı için eşsiz bir kullanım alanıdır. Özellikle kanvas ayakkabıların her iki yanına ve diline arzu edilen baskı transfer edilebilir.

6- Maskeler

ONE PIECE 3D Face Mask | Washable 3ply | Water Resistant Fabric | Nonwoven  filter inside | DTF Print | Lazada PH

Pandemi ile hayatımıza hızlı bir giriş yapan maskeler mükemmel bir baskı alternatifidir. Transfer edilmek istenen resim küçültülerek maske üzerine uygulanabilir.

7- İş Giysileri/Önlükler

Pek çok firma markalaşma ve kurumsallaşma sürecinde logolarının yer aldığı giysiler tercih etmektedirler. Buna restoran çalışanlarının önlükleri de dahil edilebilir.

8- Bebek Tulumları

Christmas DTF Print Just a Teacher Who Loves Christmas Iron - Etsy

Rengarenk tulumlar bebek giyiminin olmazsa olmazıdır. Seri üretimler için DTF baskı güzel bir alternatiftir.

9- Bandanalar

Bandana baskılarını uygulamak üreticiler için her zaman zor olmuştur. DTF baskı, bandanalar için de güzel bir baskı olanağı sunar.

10- Güvenlik Yelekleri

*Custom Printed Hi-Vis Vests* for sale in Clare for €5 on DoneDeal

DTF baskı ile güvenlik yeleklerini hızlıca hazırlamak mümkündür. Özellikle yelek üzerine şirket logosu basmak için birebirdir.

11- Polyester Ürünler

DTG makine ve mürekkepleri ile yalnızca pamuklu kumaşlara baskı uygulanabilirken DTF baskı ile %100 polyester dahil birçok kumaş üzerine baskı almak mümkündür.

12- Kanvas Çantalar

buy canvas bag 6f78b3

Kanvas çantalar DTF baskı için mükemmel bir uygulama alanıdır. Özellikle renkli baskılar klasik kanvas çantalar üzerinde oldukça güzel görünür.

13- Kotlar

Kot ceketler, pantolonlar, çantalar… Materyali kot olan her uygulama alanı DTF baskı için güzel bir alternatiftir.

14- Yeniden Etiketleme

DTF baskının kullanım alanlarından biri de giysilerin iç yüzünü yeniden etiketlemektir. Bu işlem, tişörtler başta olmak üzere birçok giysiyi perakende satışa hazır hale getirir. Seri üretimler için etiket gruplarının bir arada üretilmesi ve baskıya hazır hale getirilmesi oldukça pratiktir.

Yukarıda bahsedilen uygulama alanları DTF baskı makinesine sahip olan, makine almayı düşünen veya fason iş yapmak isteyen herkes için fikir oluşturabilir. DTF baskı makinesi zengin bir kullanım alanına sahiptir. Bu alanları keşfetmek, maksimum düzeyde verim almak kullanıcıların elindeyken; doğru makineyi bulmak, kurmak ve kurgulamak “Lazerpol”ün işidir. Hem büyük hem de küçük çaplı işletmeler için sunduğumuz iki farklı model ile son nesil teknolojiyi tecrübeli teknik desteğimizle birlikte sunuyoruz. Qualor DTF baskı makinelerimizi ayrıntılı incelemek için lütfen linki tıklayın.

https://lazerpol.com/urunler/dtf-baski-makineleri/

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin