fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

DTF’de $2000’a Varan Ön Sipariş İndirimleri

Qualor DTF Baskı Makinelerini kısa bir süre için, sınırlı sayıda kullanıcıya özel ön satışa açıyoruz.  Yalnızca ön satışa özel sunulan, -2000USD’ye varan ayrıcalıklı indirimler için bizimle iletişime geçin.

Dijital baskı makinelerinde son yılların en çok ilgi çeken yeniliklerinden biri, DTF baskı makineleri desek abartmış olmayız. DTF Baskı Makineleri; özellikle renkli kumaşlar üzerine transferi mümkün kılması ve dayanıklı, kırılmayan sonuçlar sunması sebebiyle birçok işletmede yerini aldı bile.

Qualor DTF Baskı Makinelerine göstermiş olduğunuz ilgi için minnettarız. Uzun süredir doğru konfigürasyonu doğru sarf ürünleriyle buluşturmanın çabası içerisindeydik. Bu gayretle yüksek performanslı, dört baskı kafası ile baskı hızı ve verimini iki katına çıkaran DTF baskı makinelerini sizlere sunabileceğimizi biliyorduk.

Epson I3200 model baskı kafalarının üstün baskı teknolojisi, endüstriyel yenilenmiş fırın tasarımı, fire düşmanı tozlama ünitesi ile Qualor DTF Baskı Makinesini tüm ihtiyaçlarınıza yüksek verimle cevap vermesi için tasarladık.

Bununla beraber; DTF Baskı Makinesiyle birlikte kullanımını önerdiğimiz Zestones Mürekkep ve PET Filmler aracılığıyla kullanıcıların fiyat/performans beklentisini karşılayarak transfer işlemini daha avantajlı hale getirdik.

Bu süreçte yaşadığımız mutluluğu daha çok kullanıcı ile paylaşmak istiyoruz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin