fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Eğitim Kurumlarına Özel İndirimler

Günümüzde lazer kesim makineleri ve dijital baskı makineleri pek çok sektörde kullanılmaya başlandı. Özellikle eğitim kurumları bünyesinde; elektronik ve robotik projelerde, sanat çalışmalarında, model yapımı, mobilya tasarımı, tekstil ve endüstriyel tasarım alanlarında oldukça fazla rol oynamaya başladı.

Lazerpol ailesi olarak eğitimi önemsiyor ve Mustafa Kemal Atatürk’ün “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir. İsterim ki, daima idealimi gençlere aşılayasınız ve daima korumak hususunda çalışasınız.” sözünden yola çıkarak vazifemizi yerine getiriyoruz.

Lazer ve baskı makinelerimizin ilham verici tasarım imkanlarını, eğitim kurumlarına özel ayrıcalıklarla sunuyoruz.

Yalnızca (MEB’e bağlı) eğitim kurumlarına özel sunulan avantajlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin