Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Makinası

Lazer Makinası bir CNC (computer numerical control) sistemi ile entegre olmuş lazer ile malzemeleri kesmek ya da kazımak üzerine oluşturulmuş bir sistemdir.

Çoğunlukla endüstriyel amaçlarla kullanılsa da günümüzde okullarda, hobi amaçlı, hediyelik eşya sektöründe ya da ahşap lazer kesim için yaygın olarak kullanılmaktadır.

CNC ile entegre olan sayısal veri aynı zamanda ışığın gücünü de kontrol ederek farklı derinlikte desen ve kazıma işlemlerinin gerçekleşmesinde etkili olur. Lazer Makinası tüm bu işlemleri başarılı bir şekilde bir araya getirerek hatasız kesim ve kazıma işlemleri gerçekleştirir.

Lazer Makinası’nda odaklanmış lazer ışını CNC ile malzemenin gerekli noktasına yönlendirilir, bu işlem sonucunda yüksek kaliteli bir kesme işlemi sağlanır ve kesilen yüzeyin kenarlarında malzeme kirliliği kalmaz.

Lazer Makinası seçeneklerimiz için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.
https://lazerpol.com/urunler/lazer-kesim-makineleri/
https://lazerpol.com/urunler/lazer-markalama-makineleri/

Youtube kanalımıza abone olarak lazer kesim ile ilgili yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
https://www.youtube.com/lazerpol

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin