fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Makinenizi Grenke İle Taksit Taksit Ödeyerek Alın

Makinenizi Grenke’nin sunduğu kiralama çözümleriyle taksit taksit ödeyerek alın

– Hızlı onay süreci

– Anında fiyat teklifi

– 15,24,36 ay taksit seçenekleri

– İpotek, teminat yok

– Banka kredi limitleriniz etkilenmeden

40 yılı aşkın süredir 32 ülkede bulunan ofisleriyle, tüm dünyada kiralama çözümleri sunan Grenke ile başlatmış olduğumuz partnerlik anlaşmasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

SÜREÇ NASIL İLŞER?

 

  • Satış temsilcimizden ilgilendiğiniz cihaz için oluşturulan Grenke teklifini talep edin. Aylık ödemelerinizin ne kadar olacağını öğrenin.
  • Grenke onay sürecini başlatalım.
  • Makinenizi teslim edelim.

Grenke ile Operasyonel kiralamanın avantajı nelerdir?

  • GRENKE ile makinenizi operasyonel kiralama ile kiralama yolunu seçtiğinizde, ihtiyacınız olan makine için öz sermaye yatırımı ya da banka kredisi kullanımı yapmaz, bu kaynaklardan elde edebileceğiniz nakit tutarını iş kolunuzla ilgili başka bir alanda örneğin personel maaşı ödemeleri, hammadde, malzeme alımı vb. değerlendirebilirsiniz. 
  • Operasyonel Kiralama yaparak yine bankadaki limitlerinizi ihtiyacınız olan daha farklı ödeme alanlarına kaydırabilirsiniz. Banka borcunuz daha az olduğunda daha güçlü bir bilanço yapınız olur. 
  • Operasyonel Kiralama için ödenen tüm kiraları şirketiniz için gider olarak kaydedebilirsiniz.
  • Aylık sabit ödemeler yapacağınızdan nakit akışınızı planlamak kolay olur.

Grenke ile kiralama yapabilmek için gerekli şartlar nelerdir, süreç ne kadar sürmektedir?

Grenke, kiralama sözleşmeleri yapacak olan müşteriler için çeşitli kriterler ve süreçler belirlemiştir. En az 3 yıl geçmişi olan şirketlerin başvurabileceği kiralama hizmeti için Grenke ve iş ortaklarının onay süreci ortalama 72 saattir.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin