fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Ahşap Lazer

Lazer Kesim teknolojileri günümüzde ahşap malzemelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Teknik çizimin hatasız olarak kesiminde ve kazıma işleminin yapımında Ahşap Lazer Makinaları ile başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Ahşap Lazer sistemlerinde, uygulama yapılacak malzemenin kalınlığına göre Ahşap Lazer Makinası’nın gücü seçilmelidir.

Ahşap Lazer kesiminde, lazer makinası diğer geleneksel kesim yöntemlerine göre çok daha verimli, hatasız ve kirletici materyal bırakmadan işlem sağlamaktadır. Lazerpol ürün gamında, kullanacağınız malzemenin boyutlarına ve kalınlığına göre seçebileceğiniz pek çok Lazer Makinesi seçenekleri bulunmaktadır.

Aşağıdaki linkten Lazer Kesim Makine seçeneklerini inceleyebilirziniz.

https://lazerpol.com/urunler/lazer-kesim-makineleri/

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin