Lazer Kesim Makinesi, Lazer Tüp, Lazer Yedek Parça

Lazerpol Hakkında

Telasan Tekstil, istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin dünya tekstil sektöründeki payının büyümesine ve ürün kalitesinin artmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin

Hakkımızda

Lazerpol, Telasan Tekstil’in lazer kesim makinesi, lazer kazıma makinesi, lazer markalama makinesi ve kaynak makineleri ürün gruplarının tedariği, satışı ve teknik servisinden sorumlu iştirakidir. Telasan Tekstil, 1999 yılında, kendi üretimi olan nakış telaları ve nakış malzemeleri ile nakış sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Firmamız, ülkemizin kalkınmasında özel bir yeri olan tekstil sektörüne ithal ettiği yüksek performanslı makineler, bu makinelerin yedek parçaları ve satış sonrası teknik desteği ile katkıda bulunmaya devam etmektedir.

İthal ettiği yüksek performanslı Nakış makineleri, Triko Makineleri, Kapitone makineleri, Yorgan makineleri, Lazer makineleri, CAD sistemleri vs. ürün ve makineleri ile ülkesine ve tekstil sanayisine kaliteli ürünleri en uygun fiyata uzunca süre temin etmiş, daha sonra sadece lazer kesim, kazıma, markalama ve kaynak makineleri üzerinde yoğunlaşarak müşterilerine en profesyonel hizmeti, en doğru insanlarla, en doğru şekilde sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

Telasan Tekstil bünyesinde bulunan diğer bir iştirak olan Taş Dünyası; 2001 yılından bu yana bir Telasan Tekstil markası olarak zengin ürün çeşitleri, güler yüzlü hizmeti, hızlı servisi ile sektörde önemli bir yer almaktadır. Taş Dünyası olarak satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, gelişmiş üretim sistemimiz ile dizim, ürün üzeri baskı, pres ve dizaynlarımız ile sektörde öne çıkıyoruz.

Telasan’ın hızlı büyümesinin ardında, piyasanın gereksinimlerini araştırabilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından izlemesi, insan kaynaklarını etkin bir biçimde değerlendirmesi, personeline gerekli eğitimi vermesi ve bilgiyi tabana yayma politikası yatmaktadır.

Satışını gerçekleştirdiği tüm ürünler için bol miktarda yedek parça bulunduran Telasan, müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek için satış ve servis noktaları ile birlikte servis araçlarını da her geçen gün arttırmaktadır.

Telasan Tekstil, istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin dünya tekstil sektöründeki pazar payının büyümesine ve ürün kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.