fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Asansörlü Lazer Kesim Makinesi ile Ahşap Kutu Kazıma

Asansörlü lazer kesim makineleri normal lazer kesim makinelerine kıyasla lazer kafası ile çalışma tablasının arasına giremeyecek kadar yüksek malzemeleri, yapısını bozmaya gerek kalmadan, asansör mekanizması sayesinde çalışma alanına konumlandırmak için üretilmiştir. Basitçe çalışma tablası aşağı doğru inerek yüksek malzeme için yer açılır.

Asansörlü lazer kesim makinesinde çalışma tablası aşağı yukarı hareketlidir, hareket kontrol panelinden hassas bir şekilde yönetilebilir.

Örnek videomuzda, ahşap kutu kazıma işlemi için asansörlü lazer kesim makinesi kullanıyoruz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin