fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Asansörlü Lazer Kesim Makinesi

Asansörlü lazer kesim makineleri yüksekliği fazla olan ürünlerinizi, demonte etmeden üzerinde kesme ve kazıma yapabileceğiniz makinelerdir. BY Lazer FBY100 Asansörlü Lazer Kesim Makinesi ile 100 X 80 cm’ lik çalışma alanında, asansör mekanizması ile çalışma tablasını aşağı indirerek, büyük boyutlardaki ürünlerinizi rahatlıkla çalışabilirsiniz.

FBY serisi tüm makinelerimizde olduğu gibi BY Lazer FBY100 Asansörlü Lazer Kesim Makinesi’ de hızlı ve stabil performans sunabilmesi için özenle seçilmiş ekipmanlardan oluşuyor.

FBY100 Asansörlü Lazer Kesim Makinesi hem lazer kesim hem de lazer kazıma işlemlerinizi hatasız bir şekilde yapabileceğiniz, asansör özelliği ile kalınlıkla ilgili sorun yaşamadan, işlemlerinizi hızlı ve stabil bir şekilde tamamlayacağınız kompakt bir çözüm sunuyor.

Lazer Kesim Makine’mizin tanıtım videosu:

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin