Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Cam Tüp ile 600 x 600 Detaylı Markalama

Yeni ürünümüz BY Laser Karbondioksit (co2) Cam Tüplü Geniş Alan Lazer Markalama Makinesi ile detaylı bir tasarımın markalama işlemini gerçekleştirdik. Beyaz kaplamalı 3mm mdf yaptığımız lazer markalama işlemi fiber lazer markalama makinelerinden farklı olarak CO2 cam tüplü markalama makinemizde çalışma alanımız 60x60cm boyutunda, büyük boyutlu markalama işleriniz için birebir.

Youtube videomuzda gördüğünüz gibi Karbondioksit (co2) Cam Tüplü Geniş Alan Lazer Markalama Makinesi çalışmanın en detaylı bölümlerinde bile hatasız ve çok hızlı bir şekilde markalama işlemini gerçekleştiriyor.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin