Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

CNC Lazer

CNC Lazer teknolojisi, CNC’nin hassaslığı ile lazerin gücünü bir araya getirerek, dijital halde verilen yüksek detaylı çizimleri hatasız bir şekilde, ahşap, cam, kaşıt, değerli taş, metal gibi pek çok malzemeye kazımak ya da bu malzemeleri kesmek için oluşturulmuş bir teknolojidir.

CNC Lazer, Lazer Kesim Makinesi, Lazer Markalama Makinesi ürünlerinde başarıyla uygulanmaktadır, CNC Lazer uygulamalarında hassas yüksek kaliteli ve kenar cilalı kesimler gerçekleşirken geleneksel mekanik kesim ve su jeti ile kesim tekniklerine göre daha az hasar ve malzeme kirliliği ya da atık meydana gelir.

Lazer Kesim temazsız ve termal bir işlemdir, metal ve metal olmayan pek çok materyalde başarıyla kullanılabilir. Malzemenin türüne göre Lazer Kesim Makinası için farklı ayarlar yapılarak kesimin hatasız ve optimum süreyle gerçekleşmesi sağlanır.

Lazer Kesim Makinası ürünlerimiz için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
https://lazerpol.com/urunler/lazer-kesim-makineleri/

Lazer Markalama Makinası ürünlerimiz için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz
https://lazerpol.com/urunler/lazer-markalama-makineleri/

Youtube sayfamızdan Lazer Kesim ve Lazer Markalama ürünlerimizi inceleybilirsiniz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin