Lazer Kesim Makinesi, Lazer Tüp, Lazer Yedek Parça

Eğitim ve Bilim Projelerinde Lazer Kesim Makinesi Kullanımı

Lazer kesim makinesi günümüzde pek çok sektörde kullanılmaya başlandı, özellikle okullarda ve eğitim kurumlarında lazer kesim makinesi bulunmaya başladı. Özel elektrik elektronik ve robotik projelerde, yapılacak olan makinenin robotun ya da devrenin aksamını hızlıca üretmek için lazer kesim makinesi önemli bir rol oynuyor. Büyük parçaların üretiminde 3D printer çok yavaş olduğu için, lazer kesim makinesi ile birçok katmanı birleştirerek pratik çözümler üretilebiliyor.

Bu durumun en güzel örneklerinden birisi de Petoi firmasının Nybble robotu. Gerçekten yürüyebilen en hafif ve hızlı kedi robot olarak ürün haline getirilmiş. İçerisinde kas hafızası dahil pek çok yüksek teknoloji barındırıyor ve robotun gövdesi lazer kesim makinesi ile yapılmış. Gençlerin robotik programlama ile tanışabilmeleri için açık kaynak kodlu ve programlanabilir olarak üretilmiş.

Buna benzer pek çok eğitim projesinde lazer kesim makinesi kullanımı artmaktadır, biz de Lazerpol olarak okullarımıza ve eğitim kurumlarımıza bu konuda gerekli kolaylıkları sağlamaktayız.

Lazerpol Hakkında

Telasan Tekstil, istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin dünya tekstil sektöründeki payının büyümesine ve ürün kalitesinin artmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin