fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Ev Tipi Lazer Kesim Makinesi

Son yıllarda lazer kesim teknolojisi makinelerinde küçülmesiyle artık evlere de girmeye başladı. Hobi olarak ya da gelir elde etmek için evden çalışan tasarımcılar güzel işler ortaya çıkarmaktalar.

Özellikle el emeği ile yapılan hediyelik eşyalara, lazer ile kesilmiş bir detay eklendiğinde çok daha şık objeler hazırlanabiliyor. Davetiyeler, ödül ve plaketler, isimlikler, masa süsleri, duvar süsleri, fotoğraf çerçeveleri, isim yazılı çakmak, cüzdan, çanta gibi pek çok ürün kişiye özel olarak ev tipi lazer kesim makinesi ile hazırlanabilmektedir.

Ev tipi lazer kesim makinesi, hem kesme hem de kazıma özelliği sayesinde hazırlayacağınız ürünlerin hem kesilerek çıkartılmasında hem de üzerine isim ya da motif kazıma konusunda bir çözüm sağlayacaktır. Lazer ile kesimin hatasız ve ortaya çıkan sonucun temiz olması diğer tekniklere göre tercih sebebi olmaktadır.

Lazerpol olarak satışa sunduğumuz BY Lazer FBY40 Asansörlü Lazer Kesim Makinesi 60x40cm çalışma alanı boyutuyla ev kullanımına uygun büyüklüktedir. Ekonomik lazer kesim makinesi çözümü olarak profesyoneller tarafından da kullanılan güçlü bir modeldir. Satış sonrası teknik desteğimiz ile yıllarca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz bir makinedir.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin