fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Kameralı Lazer Kesim Makinesi Nasıl Çalışır?

EBYC Serisi Geniş Format Kameralı Lazer Kesim Makinesi ürünümüz gelişmiş kamera sistemleri ve yapay zeka destekli yazılımın birlikte çalışmasının eşsiz bir örneğidir.

Tepede bulunan geniş açılı kamera deseni algılayarak bilgisayara gönderir, bilgisayarda işlenen desen, lazer kesim makinesinin kesim rotasını hesaplayacak şekilde sayısal veriler oluşturur. Lazer kafasına entegre ikinci bir yüksek çözünürlüklü kamera ise, tepe kamerasıyla tespit edilemeyen çok küçük detaylar yakalanmış olur.

EBYC Serisi Geniş Format Lazer Kesim Makinesi’nde iki adet lazer kafası bulunur, bu lazer kesim kafaları klasik iki kafalı lazer kesim makinesinden farklı olarak x ekseninde bulunan iki farklı taşıyıcı üzerinde konumlandırılmıştır ve asenkronize çalışarak aynı anda farklı lazer kesim işlemleri yapabilirler. Çalışmanızın bir kısmını birinci lazer kafası kalan kısmını diğer lazer kafa kesebilir, bu da kesim hızının etkileyici bir şekilde artmasına neden olur.

Yazılımda bulunan yapay zeka teknolojisi kesim rotasının hesaplanmasında rol oynar ve optimum zaman ve enerji tasarrufuyla lazer kesim işlemini gerçekleştirir. Birbirinden bağımsız çalışan iki lazer kesim kafası ve yüksek çözünürlüklü görüntü işleme yetenekleri EBYC Serisi Kameralı Lazer Kesim Makinesi’ni eşsiz kılar.

Kameralı Lazer Kesim Makinesi’ni işleminizin türüne göre dilerseniz tepede bulunan büyük görüş kamerasıyla, küçük yüksek çözünürlüklü kafa kamerasıyla ya da kamerasız olarak kullanma opsiyonları mevcuttur.

Daha fazlası için aşağıdaki linke tıklayarak EBYC Serisi Geniş Açı Lazer Kesim Makinesi ürün detay sayfasına ulaşabilirsiniz.

https://lazerpol.com/urun/ebyc-serisi-genis-format-kamerali-lazer-kesim-makinesi/

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin