fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Ahşap Kesim

Ahşap lazer kesimde en çok tercih edilen malzemelerden biri. Özellikle ahşap hediyelik eşya yapımında lazer makineleri sıklıkla kullanılıyor. Lazer kesiminin hatasız ve malzemede kirlilik bırakmayan yapısı, ahşap lazer kesimde tercih sebebi olmakta. Piyasada bulunan MDF, sunta, kontraplak, MDF-Lam ve Sunta-Lam gibi malzemeler ahşap lazer kesimde kolaylık sağlayarak pek çok farklı tasarımın uygulanmasına imkan sağlamaktadır.

İç mimaride ahşabın kullanım alanı hızla büyürken, duvar süsleri, mobilya kaplamaları, sehpa kenarları, kapılar gibi dekorasyon elemanlarında ahşap lazer kesim yoğun olarak kullanılıyor, kişiye özel tasarlanan mekanlarda lazer kesimin tasarımcıya inanılmaz bir esneklik kazandırması söz konusu. Benzersiz olarak tasarlanan bir mobilyanın el emeği ile hazırlanması aylar sürecekken lazer kesim ile hem hızlı hem de estetik sonuçlar alınabilmekte. En detaylı tasarımlar bile hassas bir şekilde malzeme üzerinde uygulanmaktadır.

Lazerpol’un Lazer Kesim Makinası ürünleri ile ahşap kesim ve kazıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BY Lazer EBH Serisi Lazer Kesim Makinesi

BY Lazer EBH Serisi Çift Kafalı Lazer Kesim Makinesi

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin