Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Kazıma Tekniği İle Fotoğraf Kazıma

Lazer kesim makinelerinin kesme özelliğinin yanında kazıma yani malzemenin üst katmanının yakılarak alınması, farklı ve göze hoş gelen uygulamaların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Özellikle ahşap malzemelerde dekoratif sonuçlar alınabiliyor. Fotoğraf gibi çok detaylı tasarımlar bile, lazer makinesinin kazıma hassasiyetiyle, ahşap üzerinde kaliteli bir şekilde uygulanabiliyor.

  

Farklı teknolojileri takip eden fotoğraf stüdyoları da lazer kesim makinesinin kazıma özelliğini kullanarak, dijital çağda iyice azalan fotoğraf basma pratiğini daha ilginç hale getirebiliyorlar. İnsanlar çektikleri fotoğrafı bir ekran üzerinden ya da kağıda basılı halde görmeye alışkınlar ama bu ölümsüz anıları bir ahşap üzerinde kazınmış şekilde saklamak ilgi çekici olabiliyor. Özellikle düğün fotoğrafçıları bu tekniği kullanarak pek çok hediyelik çalışma yapabiliyorlar. Lazer kesim makinesiyle ahşap üzerine düğün fotoğraflarının kazınmasıyla, duvar ve masa süsleri, hediyelik eşyalar, kutu üzerine çalışmalar yapılabiliyor.

Lazer kazıma tekniği kullanarak çok şık davetiyeler yapılabiliyor. Fotoğraf stüdyoları ve promosyoncular, rekabetin çok çetin olduğu bu sektörlerde, hizmet ve ürünlerini farklılaştırarak, daha fazla ilgi çekiyor ve dolayısıyla müşteri sayılarını arttırabiliyorlar. Lazer kesim makinesi ve kazıma tekniği ile çalışmakta bu seçeneklerden biri. Lazer kesim makinesi ile hizmetinizi benzersiz bir hale getirebilirsiniz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin