fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Kesim Makinesi ile Küçük Boyutlu Yazı Kazıma

Lazer kesim makinesi doğru ayarlar yapıldığında detaylı tasarımlarda da başarılı olmaktadır. Örneğimizde aynalı pleksi üzerine kazıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Aynalı pleksi yapısından dolayı ışığı yansıtarak şık hediyelik objeler oluşturmaya imkan tanıyor.

Çalışılacak tasarımın detay yoğunluğuna göre Lazer Kesim Makinesi için hız ve güç ayarı yapılarak, çalışmanın malzeme üzerinde net bir şekilde işlenmesi sağlanmaktadır.

Nişan, düğün gibi özel davetlerde hediyelik olarak ve kişiye özel hediyelik eşyalarda aynalı pleksi ve lazer kazıma sıklıkla kullanılmaktadır.

BY Lazer FBY100 Asansörlü Lazer Kesim Makinesi ile aynalı pleksi ve lazer kazıma işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hediyelik kutu gibi yüksekliği olan ürünlerinizi de asansör mekanizması sayesinde lazer kesim makinesinin çalışma tablasını aşağı indirerek rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin