fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Makine Fiyatları

Lazer kesim ve kazıma makineleri ve fiber lazer markalama makineleri fiyatları çeşitlilik göstermekle beraber 60W 60x40cm çalışma alanı olan FBY40 lazer kesim makinemiz 2021 yılının Mart ayı itibari ile en ürün gamımızın en ekonomik modeli olmakla beraber oldukça performanslı bir üründür. https://lazerpol.com/urun/fby40-asansorlu-lazer-kesim-makinesi/

Stoklarımızda ev ve ofislerde kullanılabilecek makinelerden, sanayi tipi lazer kesim makinelerine kadar pek çok ürünümüz mevcuttur. Lazer gücü ve çalışma alanı arttıkça, lazer kesim ve markalama makinelerininde fiyatları değişkenlik göstermekte.

Lazerpol olarak tüm satışa sunduğumuz makinelerin fiyatlarını, fotoğraf ve videolarını, teknik detaylarını web sitemizde yayınlamakta ve güncellemekteyiz. Sitemizde (Lazer Kesim Makineleri) bölümünden tüm CO2 tüplü lazer kesim ve kazıma makinelerinin fiyatlarına ulaşabilirsiniz. (Lazer Markalama Makineleri) bölümünden ise fiber, co2 cam tüplü ve uv lazer markalama makinesi fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Firma politikası olarak yıllardır müşterilerimiz için en iyi performans gösterecek makineyi en uygun fiyatlarla, yedek parça ve teknik servis desteği avantajlarıyla satışa sunmak için çalışmaktayız.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin