fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Markalama Nedir?

Lazer Markalama, malzemenin bir lazer ışınıyla işaretlenmesi (markalanması) işlemidir. Lazer Markalama ile yüksek kaliteli hassas sonuçlar alınabilir, küçük yazı tipleri ve geometrik şekiller grafikerin hazırladığı şekliyle markalanabilir.

Lazer Markalamanın bir diğer avantajı da yüksek hızlı olmasıdır. Lazer Markalama piyasada bulunan en hızlı lazer işlemi süreçlerinden biridir. Bu da üretim sırasında verimlilik ve maliyet avantajları sağlar.

Lazer Markalama kalıcıdır ve aynı zamanda aşınmaya, ısıya ve asitlere karşı dayanıklıdır. Lazer parametresi ayarlarına bağlı olarak, bazı malzemeler yüzeye zarar vermeden de işaretlenebilir.

Aşağıdai linklerden Lazer Markalama ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

BYF Masalı Fiber Markalama Makinesi
https://lazerpol.com/urun/byf-masali-fiber-markalama-makinesi/

BYF Taşınabilir Fiber Markalama Makinesi
https://lazerpol.com/urun/byf-tasinabilir-fiber-markalama-makinesi/

BYF Kuyumcu Kasa Fiber Markalama Makinesi
https://lazerpol.com/urun/byf-kuyumcu-kasa-fiber-markalama-makinesi/

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin