fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Tüp Değişimi

Lazer kesim makinelerimizin en önemli komponenti olan lazer tüplerin en büyük avantajı, kullanıcıyı tek bir üretici/tedarikçi ile çalışmak zorunda bırakmıyor olmasıdır.

Lazer kesim/kazıma ya da markalama makinelerinde kullanmış olduğunuz cam tüpler her zaman alternatifleri ile değiştirilebilir. Ya da daha güçlü/güçsüz bir tüp tercih edilerek makinenin gücü de değiştirilebilir.

Lazer tüpü değiştirirken, eğer mevcut kullandığınız güç ile devam etmek isterseniz, dikkat etmeniz gereken en önemli husus lazer tüpünüzün boyutlarıdır. Mevcut kullandığınız tüpün ebatları 145cm uzunluk ve 8cm çap ise bu tüp 100W bir tüptür (piyasada 100-130W olarak bilinmektedir.). Alacağınız tüpün de bu ebatlarda olmasını talep ettiğiniz takdirde, yeni gelen tüpün eski tüpünüzle aynı model olduğunu söyleyebiliriz. Boydaki 5 cm farklılıklar önemsenmez.

Tüp gücünüzü yükseltmek isterseniz dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar güç kaynağınız ve su soğutucunuz olacaktır. Yeni alacağınız yüksek güçlü tüpün mevcut güç kaynağı tarafından desteklenmesi, ve soğutucunuz tarafından da performanslı bir şekilde soğutuluyor olması gerekir.

Aşağıdaki linke tıklayarak web sitemizde bulunan lazer makine tüp ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

https://lazerpol.com/urunler/lazer-makine-tupleri/

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin