fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

UV Baskı Makinesini HIZLANDIRDIK!

Evlerimizde ve/veya işlerimizde kullandığımız birçok makine, farklı farklı üreticilerden tedarik edilen parçaların montajlanması sonucunda son halini almaktadır. Bu durum UV Baskı makineleri için de geçerlidir.

UV Baskı makinelerinde kullanılan baskı kafaları, soğutucu ünitesi, motorlar, sürücüler, anakart vs. gibi bir çok komponent farklı üreticilerden tedarik edilmektedir. Fakat bu durum, makine üreticilerinin basit bir montajlama işi yaptığı anlamına gelmez.

Akılcı bir tasarım oluşturmak ve bu tasarım avantajlarını kullanıcılara fonksiyonel olarak sunabilmek makine üreticileri için rekabet alanında büyük avantaj oluşturmaktadır.

Satışını yaptığımız tüm makinelerde olduğu gibi, Qualor UV baskı makinemiz de ‘akılcı tasarım’ anlayışımızla radikal bir revizyona girdi.

Daha önce Vertical (dikey) olarak kullandığımız 60cm(x) x 90cm(y) çalışma tablasını artık Horizontal (yatay) olarak kullanıyoruz. Geniş olan kenarı (90cm) X ekseni üzerinde kullandığımızda Y yönünde atacağımız adım sayısını düşürmüş oluyor ve vakitten tasarruf etmiş oluyoruz.

Karşılaştırmak için aynı ürün sayısı, aynı çözünürlük ve aynı baskı ayarları ile iki farklı tasarımda yapılmış iki baskıyı sizler için tek videoda birleştirdik.

Sonuç, tasarım detaylarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Yeni nesil UV baskı makinemizi incelemek için tıklayınız.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin