Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

UV Baskı Nedir?

Tampon baskı üç boyutlu objeler dahil pek çok materyalin üzerinde renkli ve kabartmalı sağlam baskılar yapmanızı sağlayan bir teknolojidir, ancak iş kişiye özel ve benzersiz baskılar yapmaya geldiğinde, UV Baskı ön plana çıkıyor.

Eğer siz de müşterinize özel ürünler hazırlıyor ve renkli kabartmalı ve fotoğraf kalitesinde baskılar yapmak istiyorsanız UV 6090 Flatbed Printer ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Bu kişiye özel üretimlerinizde tampon baskıyla kıyaslanmayacak bir verimlilik ve tasarruf anlamına geliyor.

 

Neden UV Baskı?

UV Baskı pek çok açıdan diğer baskı türlerinin bir adım önündedir.

Diğer baskı türleri objelere tek tek baskı yapmayı gerektirirken, UV Printer ile çalışacağınız materyalin büyüklüğüne göre UV Printer’ın çalışma alanına optimum yerleşimle aynı anda birden fazla objeye baskı yapabilirsiniz.

Örneğin UV Printer’ınızın çalışma tablasına 10 ürün yerleştirin, tasarımınızı buna göre ayarlayın ve start tuşuna basın, 5-10 dakika içerisinde baskı tamamlanacak ve 10 ürüne aynı anda baskı yapmış olacaksınız, eğer baskı yaptığınız ürünler çok daha küçükse bu sayı tek seferde 50 de olabilir.

UV Baskı Makinesi’nde baskının kalitesini görmeniz için beklemeniz gerekmez, çünkü UV ışınları sayesinde UV ışınlarına duyarlı mürekkep anında kurur! Hem baskınızın kalitesini anında görürsünüz hem de ürünleriniz kutuya yerleştirmeye hazır olacağından zamandan kazanırsınız.

UV Printer fotoğraf kalitesinde baskı yapar ve tüm renkleri basabilir, üstelik baskı üzerine “LAK” işlemi uygulayarak baskının kabartmalı ve parlak ya da mat olmasını sağlar. Diğer baskı türlerinde vernik mürekkebi korumak için kullanılırken UV Printer’da bu sadece estetik bir dokunuş olarak kullanılır.

Geleneksel yöntemlerde baskı objenin üstüne preslenerek yapıldığından zaman zaman baskının başarısız sonuçlandığı durumlar da olur, ancak UV Baskı’da herhangi bir pres işlemi olmadığından hassas malzemelere bile başarıyla baskı yapılabilir. UV Printer geleneksel yöntemlerin ulaşamadığı çok yüksek kalitede bir baskı imkanı sağlar.

UV 6090 Flatbed Printer neredeyse her türlü malzemeye baskı yapabilir, bu promosyon ve kişiye özel ürünler sektöründe sınırları zorlayacağınız anlamına geliyor.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin