fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

UV Markalama Makinesi Nedir?

UV Lazer Markalama Makineleri tüm plastik malzemeler, metaller, der, suni deri, cam, bazı taş çeşitleri, kristaller ve bunun gibi pek çok malzeme üzerinde markalama yapabilmektedir. Uv Markalama Makinesi kozmetik, ilaç, tıbbi malzemeler gibi kalıcı markalamanın hayati önem taşıdığı sektörlerde kullanılır.

Uv Markalama Makinesi, kalıcı ve en küçük markalama alanında dahi okunabilen, detaylı ve hatasız bir markalama sağlar. Özellikle ilaç sanayiinde paketlemede okunabilirliğin çok önemli olduğu durumlarda UV markalama teknolojisi kullanılmaktadır.

UV Markalama Makinesi ileri teknoloji ile donatılmış, yüksek çıkış gücüne sahip ve yüksek verimlilikle çalışan bir makinedir. Markalama süresi diğer makinelere göre daha kısadır, termal deformasyona neden olmaz ve malzemenin yanmamasını sağlar. Son derece küçük alanlarda şaşırtıcı sonuçlar verir, en karmaşık detayların hatasız markalanmasını sağlar.

Plastik ve cam konusundaki ününün yanı sıra, organik malzemeler ve kağıt gibi hassas malzemelerde de dahi markalama yapabilmektedir.

UV Lazer Markalama Sistemi ile Gravür Yapabilir Plastik Türleri
Polyamid (PA)
Polyimide (PI)
Polyester (PES)
Polystyrene (PS)
Polietilen (PE)
Polipropilen (PP) POM)
Poli eter keton (PEEK)
Poliarilsülfon (PSU, PPSU)
Polimetilmetakrilat (PMMA)
Polietilen tereftalat (PET)
Akrilonitril bütadien stiren kopolimeri (ABS)

Makinemizin özelliklerini ve markalama yaptığı materyal çeşitlerini görmek için aşağıdaki videomuzu seyredebilirsiniz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin