Lazer Kesim Makinesi, Lazer Tüp, Lazer Yedek Parça

UV Markalama Mekinesi Nedir?

UV Lazer Markalama Makineleri tüm plastik malzemeler, metaller, der, suni deri, cam, bazı taş çeşitleri, kristaller ve bunun gibi pek çok malzeme üzerinde markalama yapabilmektedir. Uv Markalama Makinesi kozmetik, ilaç, tıbbi malzemeler gibi kalıcı markalamanın hayati önem taşıdığı sektörlerde kullanılır.

Uv Markalama Makinesi, kalıcı ve en küçük markalama alanında dahi okunabilen, detaylı ve hatasız bir markalama sağlar. Özellikle ilaç sanayiinde paketlemede okunabilirliğin çok önemli olduğu durumlarda UV markalama teknolojisi kullanılmaktadır.

UV Markalama Makinesi ileri teknoloji ile donatılmış, yüksek çıkış gücüne sahip ve yüksek verimlilikle çalışan bir makinedir. Markalama süresi diğer makinelere göre daha kısadır, termal deformasyona neden olmaz ve malzemenin yanmamasını sağlar. Son derece küçük alanlarda şaşırtıcı sonuçlar verir, en karmaşık detayların hatasız markalanmasını sağlar.

Plastik ve cam konusundaki ününün yanı sıra, organik malzemeler ve kağıt gibi hassas malzemelerde de dahi markalama yapabilmektedir. Makinemizin özelliklerini ve markalama yaptığı materyal çeşitlerini görmek için aşağıdaki videomuzu seyredebilirsiniz.

Lazerpol Hakkında

Telasan Tekstil, istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin dünya tekstil sektöründeki payının büyümesine ve ürün kalitesinin artmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin