fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

UV Printer ile Plastik (Elekrik Prizi) Üzerine Dekoratif Baskı

İç mimarlar yaşam alanlarının karakterine uygun ekipmanları seçmek için oldukça titiz davranmak zorundalar ve kimi zaman özel üretilmiş ürünleri tercih ediyorlar. Evin dekorasyonuyla tam uyumlu renklerini ve desenini sizin seçtiğiniz bir elektrik prizine ne dersiniz?

UV Printer (UV Baskı Makinesi) ile dekoratif priz çalışması Youtube videomuzda izlediğiniz, UV Printer baskı makinesi ile baskısı tamamlanan bu priz, üzerine sonradan baskı yapıldığı belli olmayan, kalıcı sağlam ve kaliteli bir baskıya sahip oldu. UV baskı makineleri ve lazer markalama makineleri yaşam alanlarında benzersiz objeler üretmek için birebir. Renkli ve fotoğraf kalitesinde baskılar için UV Printer, metal ve sert malzemelerde markalama yapmak için Fiber Lazer Markalama Makineleri’ni tercih edebilirsiniz.

UV Printer baskı makineleri pek çok materyalde olduğu gibi plastik üzerine baskıda da çok başarılı. Baskı sonrası yaptığımız detaylı analizde, materyalle bütünleşmiş bir baskı olduğunu gözlemledik.

3 adet tx800 veya tercihe göre xp600 baskı kafası bulunan, CMYK + LM + LC + W + V renk dizilimine sahip, 15cm baskı yüksekliği ile yüksek malzemelerde de sonuç almaya imkan tanıyan, ayrıca kabartmalı baskı sonuçlarıyla da yaratıcı tasarımların önünü açan UV6090 UV Baskı Makinemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://lazerpol.com/urun/uv-6090-flatbed-printer/

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin