Lazer Kesim Makinesi, Lazer Tüp, Lazer Yedek Parça

UV Printer ile Plastik (Elekrik Prizi) Üzerine Dekoratif Baskı

İç mimarlar yaşam alanlarının karakterine uygun ekipmanları seçmek için oldukça titiz davranmak zorundalar ve kimi zaman özel üretilmiş ürünleri tercih ediyorlar. Evin dekorasyonuyla tam uyumlu renklerini ve desenini sizin seçtiğiniz bir elektrik prizine ne dersiniz?

UV Printer (UV Baskı Makinesi) ile dekoratif priz çalışması Youtube videomuzda izlediğiniz, UV Printer baskı makinesi ile baskısı tamamlanan bu priz, üzerine sonradan baskı yapıldığı belli olmayan, kalıcı sağlam ve kaliteli bir baskıya sahip oldu. UV baskı makineleri ve lazer markalama makineleri yaşam alanlarında benzersiz objeler üretmek için birebir. Renkli ve fotoğraf kalitesinde baskılar için UV Printer, metal ve sert malzemelerde markalama yapmak için Fiber Lazer Markalama Makineleri’ni tercih edebilirsiniz.

UV Printer baskı makineleri pek çok materyalde olduğu gibi plastik üzerine baskıda da çok başarılı. Baskı sonrası yaptığımız detaylı analizde, materyalle bütünleşmiş bir baskı olduğunu gözlemledik.

3 adet tx800 veya tercihe göre xp600 baskı kafası bulunan, CMYK + LM + LC + W + V renk dizilimine sahip, 15cm baskı yüksekliği ile yüksek malzemelerde de sonuç almaya imkan tanıyan, ayrıca kabartmalı baskı sonuçlarıyla da yaratıcı tasarımların önünü açan UV6090 UV Baskı Makinemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://lazerpol.com/urun/uv-6090-flatbed-printer/

Lazerpol Hakkında

Telasan Tekstil, istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin dünya tekstil sektöründeki payının büyümesine ve ürün kalitesinin artmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin