fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

DTF Baskı Ürünleri Stoklarımızda!

DTF (Direct Transfer Film) baskı işlemi, mürekkeple özel pet film üzerine işlenen baskının, ısı ve basınç yardımıyla başka bir materyal (kumaş, kanvas, deri, ahşap, pleksiglas, metal, cam vb.) üzerine transfer edilmesidir.

Beyaz mürekkep esasına dayalı bu işlem; DTF baskı makinesi, DTF pigment mürekkep, transfer pet film ve transfer baskı tozu malzemeleri kullanılarak gerçekleştirilir.

DTF baskı makinesi ile sektörde yer alan Lazerpol, transfer sürecinde kullanılacak DTF ürünlerini de bünyesine ekledi.

CMYK ve Beyaz renk alternatifleriyle DTF Pigment mürekkeplerinin yanında, 100 metre uzunluğundaki transfer pet filmi ve transfer tozunu şimdi keşfedebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kaliteli ve dayanıklı baskı işlemi ile hız avantajını bir arada sunan DTF baskı makinesini ve Zestones DTF ürünlerini kaçırmayın!

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin