fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Kuyumcukent Lazerpol ile Tanışıyor

20 yıllık Lazer Kesim ve Markalama cihazları tecrübemiz ile bir çok farklı sektör için sayısız çözüm üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Son yıllarda kuyumculuk sektöründe de sıkça hizmet vermeye başlayan cihazlarımız, hem kalite standartları hem de satış sonrası destek hizmeti ile kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor.

Bir çok kuyumcu atölyesine ev sahipliği yapan Kuyumcukent’e özel, stoklarla sınırlı bir kampanya başlatıyoruz. Kampanya kapsamında satışı yapılacak, ve Kuyumcukent’e kurulumu yapılacak olan makinelere özel satış sonrası destek planı aşağıdaki gibidir:

– 24 ay garanti
– 14 gün mazeretsiz iade hakkı
– Aynı gün müdahele garantisi*
– İkame makine garantisi **

Kampanya kapsamındaki makine ve konfigürasyonu:

50W Fiber Lazer Markalama (ve Kesim) Makinesi:
50W Raycus Lazer Kaynak
Orijinal JCZ EzCad Kontrol Kartı
Kesim için ve markalama için iki ayrı lens
Kesim ve markalama işlerinizde ürün sabitlemek için Mengene
Yüzük ve bilezik markalama için Divizör
Masaüstü bilgisayar
Seri işler için Ayak Pedalı
Lazer Koruyucu Gözlük

Fiyat: 7500USD + KDV

*Haftaiçi mesai günlerinde, saat 12:00’ye kadar yapılan teknik servis taleplerinde aynı gün ihtiyaca göre uzaktan ya da yerinde müdahele desteğini garanti ediyoruz. Saat 12’den sonra gerçekleşen taleplerde aynı gün uzaktan müdahele ediyoruz; yerinde müdahele gerekirse, servis programına göre aynı gün ya da ertesi gün teknik servis hizmeti veriyoruz.

**Teknik servis müdahelesi yapıldığı andan itibaren 36 saat içerisinde sorun çözülemezse; makinenizin servisi devam ederken, ikame makine desteği ile sizlerin işlerinize devam etmenize yardımcı oluyoruz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin