fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Kazıma Makinesi

Lazer kesim makineleri her ne kadar ana işlevi kesim gibi görünse de kazıma işlemlerinde yapan makinelerdir.

Materyalin üzerinden ince bir katmanın tasarıma uygun olarak malzeme üzerinden kazınmasıyla istenen sonuç alınabilmektedir, lazer gücüne ve işlemin tekrar sayısına bağlı olarak kazımanın derinliği arttırılabilmektedir. Özellikle ısı dolayısı ile oluşan renk farklılıkları ahşap malzemeler üzerinde dekoratif bir etki bırakmaktadır.

Lazer kazıma makinesi tercih ederken çalışacağınız malzemenin boyutlarını göz önünde bulundurup uygun büyüklükte makine seçimi yapabilirsiniz.

Portföyümüzdeki en küçük lazer kazıma makinesi olan FBY40, 60×40 çalışma alanı ile kaşe, ahşap objeler, fiberglas hediyelikler, mdf malzemeler gibi pek çok farklı materyal ile başarılı sonuçlar alabilmektedir. Aşağıdaki videolarda lazer kesim ve kazıma makinesi FBY40 ile ilgili daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin