fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Kesim Makinesi ve UV Printer ile Duvar Süsü Yapımı

Duvar süsleri son zamanlarda ev dekorasyon çalışmalarında çokça kullanılmaya başladı. Özellikle içi boş çerçevelerden oluşan tasarımlar, mekanlarda sade ve dekoratif bir atmosfer yaratıyor.

Biz de seçtiğimiz tasarımı ahşap malzemeden, BY Lazer EBH Serisi Lazer Kesim Makinesi ile kesip UV Flatbed Printer ürünümüz ile baskı işlemini gerçekleştirdik. UV Baskı Makinesi tüm renkleri aynı anda basabiliyor ve aynı zamanda üzerine LAK yapıp UV ışınları ile kurutma işlemini de yapıyor. İşlem bittiğinde çok hızlı bir şekilde hem kaliteli canlı renkler hem de dayanıklı bir baskı elde etmiş oluyoruz.

Tüm bu işlemlerin ardından Lazer Kesim Makinesi ve UV Baskı Makinesi ile yapılmış, evlerimizi süsleyecek dekoratif bir duvar süsü ortaya çıkmış oldu.

Çalışmada kullandığımız tasarımı buradan indirebilirsiniz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin