Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

Lazer Makinesi ile neler yapılır?

Lazer kesim makinesiyle günümüzde hediyelik eşya, mobilya, tekstil gibi sektörlerde pek çok yaratıcı ürünün kesme, kazıma ve markalama işlemleri yapılmaktadır.

Örneğin kişiye özel olarak hazırlanan bir iç mimari projesindeki pek çok tasarım elemanı lazer kesim makinesi ile hazırlanabilir. Duvar süsleri, mobilya kenarlarındaki işlemeler, ya da ev içindeki objelerin üzerine yapılacak markalama işlemleri. Tüm bu dokunuşlar projeyi daha özel bir hale getirecektir.

Bilgisayarda hazırlanan en detaylı çalışmaları bile lazer kesim makinesi hatasız ve malzeme kirliliği olmaksızın kesebilir. Bu hem hız hem de insan gücüyle kesilmesi çok zor olan tasarımlarda kabiliyet avantajı sağlar.

lazer-kesim

Bir cüdan ya da metal bir çakmak üzerine Lazer Markalama Makinesi ile kişiye özel tasarımları kalıcı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Aynı şekilde cep telefonu kılıfı ya da telefonun kendisine, metal bir laptopun kapağına yaratıcı işler yapabilirsiniz. Cam bardaklara, kalemlere, takılarınıza… Saymakla bitmeyecek kadar malzemeye Lazer Kesim, Lazer Markalama uygulayabilirsiniz, tasarımcılara ve uygulayıcılara çok geniş imkanlar sunan Lazer Kesim dünyasında Lazerpol olarak sadece makine satışı değil sonrasında teknik destek anlamında da sizinleyiz.

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin