Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

UV Baskı Makinesi – UV Printer

UV Baskı Teknolojileri

UV Baskı dijital baskı yöntemlerinden biri olmakla birlikte, basılan özel UV mürekkeplerinin ultraviyole ışıkla neredeyse basıldığı anda kurutulması ve dayanıklı hale getirilmesi gibi çok önemli özellikleri barındıran ve sıvama, kurutma gibi işlemlerin yapılmasına gerek kalmadan kullanıcısına zaman kazandıran özel bir teknolojidir.

UV Baskı dijital baskı sektöründe değeri hızla yükselen ve organik maddelerle çalıştığı için konvansiyonel baskı teknolojilerine göre daha sürdürülebilir bir yöntemdir. Baskı sonrası herhangi bir koku yaymaz, çevre dostudur.

UV Baskı kullanıcısına sınırsız materyal çeşitliliğine hızlı ve dayanıklı baskı yapma imkanı sunar, UV mürekkep özelliğinden dolayı UV ışıkla temasa geçtiğinde çok hızlı bir şekilde sıvı halden katı hale geçer ve uygulanan yüzey üzerinde çok dayanıklı bir baskı haline gelir.

UV Baskı teknolojisini Lazerpol olarak ürün gamımızda bulunan UV 6090 Flatbed Printer UV Baskı Makinesi ile sunmaktayız, hızla geleneksel baskı yöntemlerinin yerini alacak olan bu teknolojinin temel farkı UV mürekkep kullanımıyla solvent buharlaşması gibi sağlığa zarar verici sonuçlar yerine, mürekkebe foto-mekanik bir işlem uygulayarak sertleştirmesi ve böylece uçucu organik birleşikleri ortadan kaldırmasıdır.

UV 6090 Flatbed Printer UV Baskı Makinesi‘ni aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://lazerpol.com/urun/uv-6090-flatbed-printer/

Ürünümüz ile ilgili hazırladığımız videoda çeşitli materyallere ve objelere uyguladığımız baskıları inceleyebilirsiniz:

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

0212 637 88 22 Bizimle iletişime geçin