fbpx

Lazer Kesim ve Markalama Makineleri, Dijital Baskı Makineleri

UV Mürekkep – Boya Fiyatları

Uv baskı makineleri bir çok malzeme üzerinde kaliteli baskı sonuçları almaktadırlar. Bu başarının başlıca aktörü de UV ışığa maruz kaldığında hızlıca kuruyan UV mürekkepler, yani UV boyalardır.

UV baskı makinelerinde baskı kafası boyayı püskürtürken, kafa yanına montelenmiş uv ışık kaynakları da eş zamanlı olarak özel dalgaboyuna sahip olan ışıklar ile boyanın hızlıca kurumasını sağlar.

Uv mürekkep fiyatları maliyet hesabı yaparken kullanıcının en önemli değişkenidir. UV baskı makinelerinde tüketim oldukça az olsa da, rekabetin yüksek olduğu sektörlerde bu küçük fiyat farkları da hesaba katılmaktadır.

UV mürekkep fiyatları her ne kadar değişkenlik gösterse de mevcut trend fiyatların yakın zamanda bir zemine oturcağını gösteriyor. Yaklaşık 1 sene gibi kısa bir süre içerisinde fiyatlarda %30 civarı bir düşüş gözlemlendi.

Her zaman kaliteyi en uygun fiyatlarla kullanıcılara sunmak ilkemiz doğrultusunda, lazerpol ailesi olarak sizlere UV boyalarda yüksek fiyat/performans oranlı ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

Aşağıdaki linke tıklayarak UV Mürekkep çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

https://lazerpol.com/urunler/uv-murekkep/

Lazerpol Hakkında

Lazerpol, Telasan Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin kuruluşundan kısa bir süre sonra 2000 yılı başlarında, lazer kesim, lazer markalama, lazer kaynak gibi lazer sektöründe kullanılan her türlü makine ve ekipmanlarla birlikte, bu ürün gruplarının yedek parça ve sarf malzemelerinin tedariği, satışı ve satış sonrası teknik servis ve takip hizmetini yapmak amacıyla kurulmuş olup, ürün grubuna yıllar içerisinde UV printer baskı makinesi, yedek parça ve sarf malzemelerini ekleyerek yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

444 3 103 Bizimle iletişime geçin